EKİBİMİZ

Büromuz 3 avukatla hizmet vermektedir.

Av.Onur AKTAŞ

2003 İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. 2004 yılında avukatlık stajını tamamlayarak avukatlık ruhsatını almıştır. Aktaş Avukatlık Bürosu’ nun kurucusu ve yöneticisidir. İyi derecede İngilizce bilmekte olup, İstanbul Barosu bünyesinde kendi faaliyet alanı ile ilgili komisyonlarda üyeliği bulunmaktadır. Birçok şirkete Ticaret Hukuku, Borçlar Hukuku, Sigorta Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Finans Hukuku, Sözleşmeler Hukuku alanlarında profesyonel olarak danışmanlık hizmeti vermektedir.

Av.Ali Ozan KARAÇAR

2011 Ankara Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Stajını 2012 yılı içinde İstanbul Barosu bünyesinde tamamlamış olup, yine aynı yıl içerisinde avukatlık ruhsatını alarak mesleğe başlamıştır. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Yoğunluklu olarak Usul Hukuku, İcra ve İflas Hukuku ve Şirketler Hukuku alanlarında çalışmaları bulunmaktadır.

Av. Gökhan GÖREL

1992 yılında İstanbul’ da doğmuştur. 2011 yılında girdiği Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesinden 2015 yılında mezun olmuştur. İstanbul Barosu bünyesinde staj yapmakta olup aynı zamanda Aktaş Avukatlık Bürosunda stajyer avukat olarak çalışmaktadır. İleri düzeyde İngilizce bilip; Mac-OS, Windows, Ms Office programları, UYAP, Sinerji v.b. İcra ve Mevzuat programlarına hakimdir. İcra-İflas Hukuku, Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku ve Ceza Hukuku alanlarında çalışmaları bulunmaktadır.